Anasayfa
sky

İnternet ve teknolojinin her geçen gün giderek geliştiği ve yükseldiği çağımızda, evrensel iletişim aracı olarak nitelendirilen web sitelerine rağbet ve talep artmaktadır.

Toplumlar tarafından bu denli ilgi ve talep görülen bir alanda firma, kurum ve kuruluşların bizzat içerisinde bulunmaları ve kesinlikle uzak kalmamaları, kendi işletmeleri açısından çok faydalı ve yararlı olacağı bilinmelidir.

Web Sitesi Tasarımı Yaptırmak

Varsayalım bir şirketiniz var, fakat hala bir web siteniz yok, geç kalmış sayılmazsınız. Hemen çalışmalara başlayıp işletmeniz için sizi ve kuruluşunuzu yansıtacak ürün ve hizmetleriniz hakkında detaylı ve açıklayıcı bilgiler içeren, görsel yönden zengin ve profesyonel bir web site tasarımı yaptırmalısınız. Web site tasarımı için milyarlarca lira ödemenize veya servetinizi dökmenize gerek yok, firmamız yılların verdiği tecrübe, bilgi ve birikim ile alanında uzman kadrosu, web sitesi tasarımı ile ilgili çeşitli hizmet ve çözümler üretmektedir.

Web Sitesi Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Bir çok firma, kurum ve kuruluşlar genelde tek tip hataya düşmektedir.

Günümüz ekonomik şartlarında, her işletme ve şahıs kendi bütçesini korumak ve dengede tutmak zorunda olduğunun bilincindedir, web site tasarımı yaptırmak istediğinizde, internet üzerinden yaptığınız araştırmalar neticesinde en hesaplı ve uygun web tasarım ajansı veya web tasarım işi yapan firmaları bulma fikrinde olmanız gayet tabidir, fakat “pirince gideyim derken evdeki bulgurdan olmak da var.”

Bilinmelidir ki, web site tasarımı 100 liraya da yapılıyor, 1000 liraya da. Fakat önemli olan etkili başarılı ve bir o kadar da ilgi çekici bir çalışma ortaya konulmasıdır. Aksi halde çok uygun ve ucuz maliyetlerde amatörler tarafından tasarlanan ve kurulan bir web sitesi, yeterince etkili olamayacağından size hiç bir katkı ve geri dönüşüm sağlamaz. Böylelikle yapmış olduğunuz masraf ve harcamalar size zarar olarak geri döner.

Önemli olan nokta  profesyonel olarak, sizi ve firmanızı zenginleştirecek biçimde, ürün ve hizmetlerinizi insanlara tüm yönleriyle anlatacak, web standartlarına ve arama motorlarına uyumlu, dinamik ve hızlı, tamamen kullanıcı ve ziyaretçi odaklı bir web site tasarım projesiyle olabilecek en uygun maliyette size yardımcı olacak firmayı bulmaktır.

Günümüzde size bu şekilde yardımcı olacak web site yapanları bulmak birhayli zor ve meşakatli bir iştir, karşınıza çıkıp size “ben size 100 liraya bu işi yaparım” diyenlerden uzak durunuz. İnternet ve web sektörünün giderek rağbet gördüğünü ve insanların tüm işlemlerini web siteleri aracılığıyla yaptığını gören firma ve şahıslar, ilgi alanları web tasarım ve internet hizmetleri olmadığı halde dahi, hizmetlerine web tasarım veya web site tasarımı başlığı eklemektedir.

Durum böyle iken, tek amaçları internette kalıcı ve kurumsal bir yer edinmek ve işletmelerine prestij ve değer kazandırmak isteyen firmalar, bu tarz durumlarla karşı karşıya kalarak tecrübe ve bilgi eksikliği nedeniyle mağdur olup, zarar etmektedir.

Siz, siz olun web sitesi tasarımı yaptırmak, için çalışacağınız firmayı doğru seçin.

Size En Uygun Web Sitesi Tasarımı Hangisidir?

HTML Web Sitesi Tasarımı

HTML web sitesi tasarımı küçük ölçekli firmalar için ideal tiptedir . Eğer ürün sayınız fazla değil ise ve sürekli ürünlerinizi ve site içeriğinizi güncellemek istemiyorsanız HTML bir web sitesi tasarımı sizin için uygun olucaktır.
Web sitenizin görselinden fedakarlık etmenizede gerek yok sizin için yapıcağımız HTML web sitesi tasarımı sizi müşterilerinize kurumsal bir firma olarak tanıtıcak kalitede ve profesyonelliktedir.
Web sitesi tasarımı ve kodlaması bittikten sonra tüm google çalışmaları ve arama motorlarına kayıt firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Dinamik Web Sitesi Tasarımı

Dinamik web sitesi tasarımı yani admin(kontrol) panelli web sitesinde siteniz ile ilgili hemen herşeyi kendiniz yönetebilirsiniz.
Yönetebileceğiniz yapılar : ürünlerinizin resimleri , ürün açıklamalarınız , içerik yazılarınız ,iletişim bilgileriniz , anahtar kelimeleriniz , site başlığınız ve site açıklamanız (google’da sitenizin hangi başlık ve açıklama ile çıkıcağı).
Dinamik web sitesi tasarımı e-ticaret yapısına uygundur ve istenildiğinde sanal post uygulaması entegre edilebilir.

Flash Web Sitesi Tasarımı

Flash web sitesi tasarımı büyük ölçekli firmalar için , müşterilerinin direkt olarak web sitesine girdiği ve sitesine giren müşterisini hoş bir görsellik ile karşılamak isteyen firmalar için idealdir.
Web sitesi tasarımı sizin hayal gücünüz ile sınırlanmıştır . Ürünlerinizi animasyonlar ile müşterilerinize sunabilir , isterseniz bir video veya bir e-kitap ile kendinizi tanıtabilir , müşterilerinizin görmesini istediğiniz bilgileri onlara çok kolay bir şekilde sunabilirsiniz.

Birlikte çalışmak dileklerimizle…

sky
7th Ara 2011
Tags:
sky

Comments are closed.


sky
sky
Designed by
   
Coded by SUV Reviews.