Anasayfa
sky
sky
sky

TRIBEND YAZILIM , web sitesi tasarımı, elektronik yayıncılık ve yazılım alanında faaliyet göstermektedir. Tecrübeli ve konusunda uzman ekibiyle; internet üzerinde reklam-tanıtım stratejilerinin geliştirilmesi, uygulanması ve ileriye yönelik çözüm planlaması gibi konularda danışmanlık ve proje hizmetleri vermektedir.
Amacımız; müşterilerimizin sahip oldukları vizyonu internet ortamında sunabilecekleri bir platform oluşturarak, ulusal ve uluslararası pazar payını artırmayı hedefleyen tanıtım çalışmalarını gerçekleştirmektir. Bu amaç doğrultusunda, bilgiyi estetik forma uygun biçimde sunmak ve yeni teknolojileri uygulayarak kolaylık sağlamak en önemli görevimizdir.

Bilişim, interaktif ve masaüstü yayıncılık uygulamaları konusunda deneyime sahip genç girişimcilerin oluşturduğu Web Sitesi Tasarımı, Müşteri ve çözüme odaklı analitik yaklaşımları ile herbiri sektöründe marka olmuş firmalara hizmet vermektedir.

Web Sitesi Tasarımı, en son teknolojiyi müşterilerinin hizmetine sunmayı bir görev bilir.

sky
1st Ara 2010
Tags:
sky

One Response to “Web Sitesi Tasarımı”

  1. Bay WordPress diyor ki:

    Merhaba, bu bir yorumdur.
    Bir yorumu silmek için, yönetim paneline giriş yapın, ve yazılar için yapılmış yorumları görün. Orada yorumları düzenlemek ya da silmek için tercihler mevcuttur.

Leave a Reply


sky
sky
Designed by
   
Coded by SUV Reviews.