Anasayfa
sky

Biz Kimiz?

TRIBEND YAZILIM , web tasarımı , elektronik yayıncılık ve yazılım alanında faaliyet göstermektedir. Tecrübeli ve konusunda uzman ekibiyle; internet üzerinde reklam-tanıtım stratejilerinin geliştirilmesi, uygulanması ve ileriye yönelik çözüm planlaması gibi konularda danışmanlık ve proje hizmetleri vermektedir.
Amacımız; müşterilerimizin sahip oldukları vizyonu internet ortamında sunabilecekleri bir platform oluşturarak, ulusal ve uluslararası pazar payını artırmayı hedefleyen tanıtım çalışmalarını gerçekleştirmektir. Bu amaç doğrultusunda, bilgiyi estetik forma uygun biçimde sunmak ve yeni teknolojileri uygulayarak kolaylık sağlamak en önemli görevimizdir.

Neden Biz?

Bilişim, interaktif ve masaüstü yayıncılık uygulamaları konusunda deneyime sahip genç girişimcilerin oluşturduğu TRIBEND, Müşteri ve çözüme odaklı analitik yaklaşımları ile herbiri sektöründe marka olmuş firmalara hizmet vermektedir.

TRIBEND, en son teknolojiyi müşterilerinin hizmetine sunmayı bir görev bilir.

TRIBEND, kreatif bakış açısıyla seçkin tasarımlarıyla firmalara artı değer katar. TRIBEND, firmanızı anlayabilecek en doğru iletişimi kurmayı, sizi sizin yerinize geçerek analiz etmeyi, kötü sürprizlere yer bırakmamayı bilir.
TRIBEND, işinizi ciddiye alır , sektöründe çizgi üstü işleri, çizgi altı fiyatlarla sizlere sunar.

sky
1st Ara 2010
Tags:
sky

Leave a Reply


sky
sky
Designed by
   
Coded by SUV Reviews.