İletişim: (0212) 217 92 98 | bilgi@websitesitasarimi.web.trLiveZilla Live Help

HTML Web Sitesi Tasarımı

img_03HTML web sitesi tasarımı küçük ölçekli firmalar için ideal tiptedir . Eğer ürün sayınız fazla değil ise ve sürekli ürünlerinizi ve site içeriğinizi güncellemek istemiyorsanız HTML bir web sitesi tasarımı sizin için uygun olucaktır.
Web sitenizin görselinden fedakarlık etmenizede gerek yok sizin için yapıcağımız HTML web sitesi tasarımı sizi müşterilerinize kurumsal bir firma olarak tanıtıcak kalitede ve profesyonelliktedir.
Web sitesi tasarımı ve kodlaması bittikten sonra tüm google çalışmaları ve arama motorlarına kayıt firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.
örnek site :
Aydınlıoğlu Hukuk Bürosu

Dinamik Web Sitesi Tasarımı

img_03Dinamik web sitesi tasarımı yani admin(kontrol) panelli web sitesinde siteniz ile ilgili hemen herşeyi kendiniz yönetebilirsiniz.
Yönetebileceğiniz yapılar : ürünlerinizin resimleri , ürün açıklamalarınız , içerik yazılarınız ,iletişim bilgileriniz , anahtar kelimeleriniz , site başlığınız ve site açıklamanız (google'da sitenizin hangi başlık ve açıklama ile çıkıcağı).
Dinamik web sitesi tasarımı e-ticaret yapısına uygundur ve istenildiğinde sanal post uygulaması entegre edilebilir.
örnek site :
Raymond Hotel

Flash Web Sitesi Tasarımı

img_03Flash web sitesi tasarımı büyük ölçekli firmalar için , müşterilerinin direkt olarak web sitesine girdiği ve sitesine giren müşterisini hoş bir görsellik ile karşılamak isteyen firmalar için idealdir.
Web sitesi tasarımı sizin hayal gücünüz ile sınırlanmıştır . Ürünlerinizi animasyonlar ile müşterilerinize sunabilir , isterseniz bir video veya bir e-kitap ile kendinizi tanıtabilir , müşterilerinizin görmesini istediğiniz bilgileri onlara çok kolay bir şekilde sunabilirsiniz.
örnek site :
www.kalicimakyajustasi.com

Müşteri Memnuniyeti

sunAlmış olduğunuz hizmetten memnun kalmazsanız size 1 hafta içinde paranızı geri ödemeyi garanti ediyoruz

Müşteri Yorumları

“Görsele vermiş oldukları önem için kendilerine teşekkür ederim . Müşterilerimize sunucağıımız web sitesi bizim kalitemize yakışan görsel zenginlik ve sunuş zerafetine sahip olmayıydı .”

-Korhan GÖKÇE, Organizatör

img
Maximum
Güvenlik

img
Ücretsiz

Kurulum

img99.9%
Site Uptime

Garantisi